В КУП НАНУ відбулася презентація колективної монографії «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму (на прикладі України та Республіки Польща)»

11 Квітня, 2018
    10 квітня 2018 року відбулася презентація колективної монографії «Актуальні проблеми сучасного конституціоналізму (на прикладі України та Республіки Польща)» Київського університету права НАН України та Гданського університету, що є результатом кількарічної наукової співпраці між університетами. Колективна монографія підготовлена за загальною редакцією проф., ректора КУП НАН України Ю.Бошицького та проф., завідувача кафедри трудового права, декана факультету права й адміністрування Гданського університету Я.Стеліни. Дана монографія присвячена як спільним, так і притаманним окремо Україні та Республіці Польща проблемам розвитку конституціоналізму на сучасному етапі.

За запрошенням Київського університету права НАН України на презентацію прибула делегація факультету права й адміністрування Гданського університету, що очолював доктор, проф., завідувач кафедрою конституційного права та політичних інститутів А.Шміт, до якої входили: доктор, проф. кафедри А.Ритель-Варзоха та проф. кафедри А.Гайда.

pkniga1.jpg
pkniga2.jpg

pkniga3.jpg

Почесними гостями цього заходу були: академік НАН України, заступник директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, д.ю.н., проф. О.Скрипнюк, екс-суддя Конституційного Суду України, д.ю.н., проф. В.Кампо, головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Г.Андрощук, заслужений юрист України О.Петік та представник газети «Вісті» М.Петік, партнери КУП НАНУ: директор спеціалізованої школи №47 з поглибленим вивченням іноземних мов Печерського району м. Києва С.Нетецька та народна артистка України, професор, доктор філософіі, Президент культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», арт-директор Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур» Е.Басалаєва.

pkniga4.jpg
pkniga5.jpg

pkniga6.jpg

pkniga8.jpg
pkniga9.jpg
 pkniga10.jpg

До присутніх з вітальними словами звернулися: ректор КУП НАНУ, проф. Ю.Бошицький, завідувач кафедрою конституційного права та політичних інститутів факультету юриспруденції та адміністрування Гданського університету, проф. А. Шмідт, які вказали на необхідність такої міжнародної співпраці й підкреслили, що такі спільні наукові видання науково-педагогічних працівників наших університетів дають змогу почути один одного, йти вперед у науковому пізнанні й розв’язанні нагальних завдань. Академік НАН України, заступник директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАНУ, д.ю.н., проф. О.Скрипнюк відзначив важливість наукової роботи між університетами та перспективи участі в цьому проекті наукових співробітників Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАНУ, а екс-суддя Конституційного Суду України, д.ю.н., проф. В.Кампо закцентував увагу на необхідності закріплення європейських цінностей в сучасному українському конституціоналізмі. Науково-педагогічні працівники КУП НАНУ, зокрема завідувач кафедрою загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, д.ю.н., проф. Н. Кудерська, к.і.н., проф. кафедри В. Іванов та к.ю.н., доц. О.Варич, й члени делегації Гданського університету презентували свої наукові розробки, що опубліковані у вказаній монографії. У презентації брали участь провідні науковці, гості та партнери КУП НАНУ, аспіранти і студенти КУП НАНУ.

pkniga11.jpg

pkniga13.jpg

pkniga14.jpg

pkniga12.jpg

Презентація здійснювалася у формі пленарного засідання, яке пройшло на високому науково-теоретичному та організаційному рівні. Плідна робота в межах презентації завершилася підтримкою спільного проекту КУП НАНУ й Гданського університету щодо розробки магістерської програми з бізнес-адміністрування.

Прес-центр КУП НАНУ