В КУП НАНУ відбулася урочиста посвята пасок та Божественний молебень з нагоди Великодня

29 Квітня, 2016

В  святковий чистий четвер, напередодні великодніх свят, студенти Київського університету права НАН України, професорсько-викладацький склад та гості університету мали змогу взяти участь в урочистій святковій молебені з нагоди Великодніх свят.

Для цієї події ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким було запрошено представника Київської духовної академії і семінарії та нового настоятеля каплиці Преподобного Нестора Літописця КУП НАНУ, отця Василія.
     Під час священної літургії усі присутні мали нагоду отримати благословення отця Василія на подальший щасливий освітянський шлях та духовне збагачення, посвятити паски і запалити свічки у каплиці.

Користуючись нагодою, ректор університету звернувся до гостей з вітальною промовою, в якій зазначив, що головною метою заходу є привернення уваги  до таких загальнолюдських цінностей, як гідність, людяність, доброта, справедливість. Всього того, що є, складовим у юридичній діяльності.
     Також, Ю. Бошицький наголосив студентам на тому, що каплиця є не просто символом КУП НАНУ, а є центром їх духовного студентського життя, до якої вони без вагань можуть навідуватися.

З вітальними словами також виступили:  керуючим справами Рівненського інституту КУП НАНУ  Володимир Якимчук та президент студентської ради Дарья Опря.
     Студентська молодь, професорсько-викладацький склад, гості щиро вдячні ректорові за такий прекрасний задум і його організацію.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.