В КУП НАНУ відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Борисової Т.М.

13 Грудня, 2017
     Відповідно до плану кафедри міжнародного права  та порівняльного правознавства 8 грудня 2017 року відбулася відкрита лекція старшого викладача  Борисової Т. М. на тему: «Право зовнішніх зносин, як одна з найстаріших галузей міжнародного публічного права» для студентів 3 курсу денної форми навчання факультету  правознавства та міжнародних відносин. На лекції були присутні: к.ю.н., доцент Харчук О.О.,  д.і.н., проф. Васильченко В.М.,    к.ю.н., доцент Перелигіна Р.В.,  викладач Кортукова Т.О.
    У ході  лекції лектор висвітлила питання, що розкривають основні поняття, джерела, суб’єкти та принципи, що стосуються  чотирьох підгалузей «Права зовнішніх зносин»: Дипломатичне право, консульське право, право спеціальних місій і дипломатичного права міжнародних організацій. Також у процесі лекційного заняття досліджена  юридична природа, структура та компетенція органів зовнішніх зносин держави, проведено порівняльний аналіз імунітетів та привілеїв, що надаються дипломатичним представництвам, консульським установам в цілому, а також різним категоріям працівників. Відповідна увага під час заняття приділена теоретичним основам та практичній діяльності  становлення даної галузі в Україні.

lek1s.jpg
lek2s.jpg
lek3s.jpg

По завершенні лекції доповідач відповіла на питання студентів.