В КУП НАНУ відбулася зустріч з доктором права, професором Вільямом Батлером (США)

3 Грудня, 2014

1 грудня 2014 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків відбулась зустріч науково-педагогічних представників КУП НАН України та студентського самоврядування з Вільямом Еліотом Батлером, почесним  доктором («Honoris Causa») КУП НАНУ,  доктором  права, професором Пенсільванського університету (США).

В рамках зустрічі відбулось урочисте привітання Вільяма Еліота Батлера з його 75-річчям та обговорення здобутків й подальших практичних напрямків співробітництва між університетами України та США, а саме: можливість запровадження магістерської програми (LL.M) з університетом штату Пенсільванія, відвідування студентами КУП НАНУ курсів по «Третейському праву» та «Введення в американське право» на базі Пенсільванського університету.

Було узгоджено, що з жовтня 2015 року на базі КУП НАН України буде запроваджене проведення Міжнародної науково-практичної конференції з порівняльного правознавства присвяченої професору В.Е.Батлеру.
     Під час візиту почесний гість мав можливість ознайомитись із здобутками університету, отриманими з часу останнього візиту професора Батлера до КУП НАН України та взяти участь в університетській акції «Червона стрічка застерігає». Щире захоплення американського гостя викликала новобудова на території університету – нового входу.

Надзвичайно приємним подарунком від поважного гостя професора Батлера були численні наукові праці, видані у Великій Британії та Сполучених Штатах Америки, у сфері юриспруденції та  за різними напрямами сучасної науки та вищої юридичної освіти.

Вільям Батлер висловив впевненість у розвитку взаємовигідної співпраці та слова щирої вдячності ректору КУП НАНУ, заслуженому юристу України, професору Ю.Л. Бошицькому.