В КУП НАНУ відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського університету права НАН України» В.О. Євдокимову

24 Грудня, 2014

24 грудня 2014 року в КУП НАНУ відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського університету права НАН України» голові Союзу юристів України, Президенту Всесвітньої організації юристів, Президенту Світового Конгресу українських юристів В.О. Євдокимову.

Цього звання В.О. Євдокимов удостоєний за рішенням Вченої ради Університету від 29 серпня 2014 року.
     Це важлива подія в історії КУП НАНУ, про що свідчать проведення та урочистість церемонії. Серед поважних гостей на церемонії вручення почесної відзнаки В.О. Євдокимову були присутні: Перший радник Посольства Болгарії в Україні П.Танєв, ректор Національної школи суддів України, Міністр юстиції України 2007-2010 рр., Почесний професор Київського університету права НАН України М.В. Оніщук, директор юридичного департаменту Державної фінансової інспекції України М.М. Ониськів.

Під час церемонії ректор Бошицький Ю.Л. наголосив, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою Університету та присвоєно лише шістнадцяти найвизначнішим громадським і державним діячам, політикам, вченим України та світу.
     Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед КУП НАНУ у розвитку юридичної науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.

За традицією Почесні доктори читають наукову доповідь для студентів, молодих науковців та професорсько-викладацького колективу. В.О. Євдокимов виступив з доповіддю «Судоустрій України: проблеми та перспективи», яка викликала захоплення та жвавий інтерес у присутніх, а також велику кількість запитань від членів Вченої ради, почесних гостей церемонії та студентства.
     По завершенню дискусії ректор Бошицький Ю.Л. перейшов до урочистої церемонії посвяти у Почесні доктори (Doctor Honoris Causa), під час якої вчений секретар Михайленко О.В. ознайомила присутніх з життєвими та науковими досягненнями В.О. Євдокимова.

В.О. Євдокимову був вручений диплом «Почесного доктора Київського університету права НАН України» (Doctor Honoris Causa) та відповідні атрибути.

У своїй інавгураційній промові В.О. Євдокимов висловив слова вдячності ректорові та колективу Університету за високу оцінку його діяльності та виразив сподівання на продовження плідної співпраці між Київським університетом права НАН України і Союзом юристів України. «Для мене це дуже важлива подія  і велика честь отримати звання Почесного доктора Київського університету права» – сказав він.