В КУП НАНУ відбулося вручення сертифікатів випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки

2 Липня, 2013

1 липня 2013 року у приміщенні Київського університету права Національної академії наук України відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки. Ректор університету Ю.Л.Бошицький привітав випускників відділення із завершенням навчання на підготовчих курсах та ознайомив майбутніх абітурієнтів та їх батьків із цікавими фактами життя університету.
   На церемонії вручення були присутні: проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П.Левківська, декан юридичного факультету М.П.Короленко, декан факультету міжнародних відносин М.О.Дей, радник ректора, адвокат Волошин О.В. та завідувач відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Ю.М. Гагіна.

Кожен з присутніх мав нагоду привітати абітурієнтів із завершенням навчання у загальноосвітніх навчальних  закладах та на підготовчих курсах КУП НАНУ і побажати успіхів у новому дорослому житті.
   Декани факультетів запросили випускників відділення на навчання до університету, а саме на юридичний факультет та факультет міжнародних відносин Київського університету права НАН України.
   На завершення привітань, ректор Ю.Л. Бошицький побажав випускникам відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки терпіння та наснаги на навчальній ниві, не пориваючи зв’язки з університетом.

Сертифікати випускникам відділення вручали ректор Ю.Л.Бошицький та завідувач відділення профорієнтаційної роботи та до вузівської підготовки Ю.М.Гагіна, побажавши їм стати в майбутньому вірними служителями Феміди.
   Після церемонії вручення випускники відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки були запрошені до приймальної комісії для подачі документів на вступ до університету.

Прес-центр КУП НАНУ