В Київському університеті права НАН України відбулися майстер-класи професора Аттіли Петерфалві

8 Березня, 2017

6-7 березня 2017 року в рамках міжнародного співробітництва до Київського університету права НАН України відбувся візит Голови Національного департаменту з захисту даних та свободи інформації, Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації (1996-2008 р.р.) (Угорщина), почесного доктора Київського університету Національної академії наук України Аттіли Петерфалві.
     Під час зустрічі з Аттілою Петерфалві ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький наголосив, що Київський університет права НАН України особливу увагу приділяє розширенню академічної та наукової співпраці із науковими установами та навчальними закладами Угорщини. Однією із форм такої співпраці є проведення майстер-класів.

В рамках впровадження майстер-класів в освітній процес 6-7 березня 2017 р. студенти факультету правознавства та міжнародних відносин Київського університету права НАН України мали нагоду відвідати лекції професора Аттіли Петерфалві на тему «Захист персональних даних в Угорщині».
     Студенти мали нагоду ознайомитися з доктринальними та практичними проявами проблематики персональних даних в умовах економічного глобалізму та свободи рухів інвестицій робочої сили міжнародних капіталів та інтелектуальної власності. Захист таких даних зведено до недоторканності виключної інформації про особу, форм та засобів її забезпечення, відповідальності за протиправне її поширення. Наголошено на формах захисту, засобах, зокрема, договору про непоширення інформації та персональних даних і способах.

За результатами проведення майстер-класів професор Аттіла Петерфалві оголосив Конкурс наукових робіт для студентів університету щодо захисту персональних даних в Україні. Студенти-переможці Конкурсу будуть мати нагоду відвідати Угорщину в липні-серпні 2017 року.

Прес-центр КУП НАНУ