В Київському університеті права НАН України відбулися урочистості з нагоди дня заснування університету

14 Грудня, 2017
     Цьогоріч Київський університет права НАН України відзначає своє 22-річчя. З цієї нагоди 14 грудня 2017 року відбувся святковий концерт та благодійний ярмарок.
     Урочистий захід відкрив ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Юрій Бошицький, який зазначив, що історія університету починається з 14 грудня 1995 року, а сьогодні Київський університет права НАН України отримав визнання та став лідером сучасної освіти в Україні, займає достойне місце серед юридичних вищих навчальних закладів України.

kul10s.jpg

kul7s.jpg

kul1s.jpg

До привітань ректора приєдналась Президент студентського парламенту Олена Давидова, яка зазначила, що студенти університету пишаються своїм навчальним закладом та дякують своїм викладачам та всім співробітникам КУП НАН України за надану можливість здобути важливу та престижну професію юриста.
     До Дня народження університету було проведено ряд заходів, таких як благодійна ярмарка «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», дошка сердешних привітань до Дня народження університету, святковий концерт за участю студентів.

kul2s.jpg

kul5s.jpg

kul9s.jpg

kul4s.jpg
 kul6s.jpg
 kul8s.jpg

У рамках відзначення 22-ої річниці заснування КУП НАН України у святково прибраному атріумі зібрався  науково-педагогічний колектив вишу. За ці роки досягнуто  значних успіхів у розбудові матеріально-технічної бази, яка сприяє розвитку освіти європейського рівня в Україні.
     Приємною несподіванкою стало відзначення кращих студентів університету за відмінне навчання та активну участь в громадському житті університету почесними грамотами та подарунками. Студенти отримали від ректора книги з Європейського права, мальовничі альбоми з історії України, ексклюзивні диски з класичною музикою, які були видані КУП НАНУ до річниці університету.
                                                                                                                 Прес-центр КУП НАНУ