В Київському університеті права НАН України відбувся міжвузівський конкурс «Судові дебати в господарському процесі»

4 Грудня, 2015

В конкурсі взяли участь студенти четвертих курсів трьох вищих навчальних закладів:

• Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету;
  • Київського університету права НАН України;
  • Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка.

Цей захід був присвячений святкуванню «Тижня права».
    Серед поважних членів журі були фахівці з господарського права та процесу: д.ю.н. І.В. Труш, викладач Г.П. Шуст, старший викладач Н.В. Загрішева. Організатором та ініціатором конкурсу виступила В.П. Козирєва, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу КУП НАНУ.
    Під час судових дебатів три команди студентів розігрували показали інтерактивну гру – повністю інсценували частину судового засідання в ролях щодо розгляду спору, в усних виступах обґрунтовували свою позицію у справі.
    Судові дебати — значуща частина судового розгляду, в якій сторони підбивають підсумки судового дослідження доказів у справі, кожна зі своїх переконань. Практика господарських судів показує, що коли в судових дебатах озвучуються важливі для справи обставини, тоді в судових рішеннях робляться посилання на судові дебати.

По закінченню судових дебатів журі оголосило зайняті командами місця. Ведуча конкурсу доктор юридичних наук Надія Олексіївна Армаш привітала команди зі святом Гри та Азарту і вручила учасникам Грамоти за участь у конкурсі та місця, які вони посіли.

Переможцями стала команда четвертого курсу 402 групи Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету. Друге місце розділили між собою команди Київського університету права НАН України та Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка.

Вітаємо студентство з неперевершеною грою та
 ґрунтовними знаннями процесуального права!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

доктор юридичних наук