В рамках міжнародного форуму “Doing business in Hungary” КУП НАНУ відвідали делегації з Великобританії та Сполучених Штатів Америки на чолі з Уттамом Редді та Стівеном Нельсоном

18 Травня, 2015

18 травня 2015 року, в рамках міжнародного форуму “Doing business in Hungary”  з офіційним візитом КУП НАНУ відвідали делегації з Великобританії та Сполучених Штатів Америки на чолі з Уттамом Редді та Стівеном Нельсоном

Під час переговорів учасників делегації з ректором КУП НАНУ Ю.Л.Бошицьким обговорювалися питання розширення робочих контактів та розвитку співробітництва КУП НАНУ з вищими учбовими закладами США, Великобританії, Індії, Мексики та Нігерії з метою започаткування спільних програм обмінів студентами, викладачами та науковцями, запрошення відомих професорів, науковців та суспільних діячів до КУП НАНУ для проведення майстер-класів, спільної участі у міжнародних грантових програмах. Зокрема, було обговорено питання підписання Угоди щодо створення Міжнародної академії наук інформатизації освіти для об’єднання зусиль декількох міжнародних учбових закладів та їх партнерів на базі згаданої академії.

Беручи до уваги необхідність посилення роботи університету у напрямку набору іноземних студентів, також було обговорено питання організації набору студентів з Індії та Нігерії для навчання в КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ