В рамках угоди про співпрацю ректор КУП НАН України відвідав Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая

20 Лютого, 2017

Нещодавно, під час планового робочого візиту до Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України в м. Ужгород, ректор КУП НАН України професор Юрій Бошицький зустрівся з директором Закарпатського обласного  художнього музею ім. Й. Бокшая паном Франциском Ерфаном

Зважаючи на те, що університет приділяє багато уваги духовному і культурному збагаченню студентської молоді  ректор обговорив ряд проектів та питань щодо проведення виставок живопису та можливу співпрацю протягом 2017 навчального року.
     Підтверджуючи наміри подальшої плідної співпраці ректор  запропонував пану Ф.Ерфану послуги в наданні консультацій у сфері інтелектуальної власності та можливість презентації картин відомих художників у стінах Київського університету права НАН України.

Завдяки даному візиту бібліотека КУП НАН України поповнилась унікальними, рідкісними виданнями мистецтва та живопису Закарпаття.

Коротка довідка про Закарпатський обласний
 художній музей імені Йосипа Бокшая

У фондах музею нараховується понад 9 тисяч експонатів. Тут зібрані твори живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва. За досягнення у популяризації образотворчого мистецтва краю у 1990 році музею присвоєно ім’я представника закарпатської школи живопису — народного художника СРСР, члена-кореспондента Академії мистецтв СРСР Йосипа Бокшая (1891–1975).

Йосип Бокшай – один із найвідоміших художників Закарпаття і співзасновник крайової художньої школи разом з Адальбертом Ерделі. Імена цих знакових митців дуже часто фігурують поряд. В рамках проекту було представлено експозицію до 125-річчя від дня народження.

Прес-центр КУП НАНУ