В рамках візиту до КУП НАНУ професор Гурамі Чачанідзе та професор Ібраім Дідманідзе взяли участь у засіданні ректорату

18 Травня, 2015

15 травня 2015 року в рамках візиту до КУП НАНУ професор Грузинського технічного університету, Академік Академії педагогічних наук Грузії Гурам Чачанідзе та професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Ібраім Дідманідзе відвідали засідання ректорату нашого університету. Під час засідання Президент Міжнародної академії наук інформатизації освіти Гурам Чачанідзе виклав своє бачення майбутнього розвитку Академії, співробітництва університетів та їх партнерів з України, Грузії, Великобританії, Чехії, Туреччини, Болгарії тощо в рамках діяльності Академії. Одночасно Г.Чачанідзе роз’яснив деякі юридичні аспекти положень Угоди щодо створення Академії та практичні питання її реалізації.

Професор І.Дідманідзе розповів про успішний досвід співробітництва між Батумським державним університетом та КУП НАНУ, наголосив на необхідності розширення областей співпраці, а також запропонував започаткувати практику здійснення взаємних поїздок студентів, викладачів та науковців двох університетів в рамках реалізації програми обміну та академічного туризму.