В РІ КУП НАНУ відбулось урочисте відкриття персональної виставки картин Пламена Легкоступа (Болгарія)

16 Вересня, 2013

13 вересня 2013 року, у рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеної за ініціативою ректора, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького,  у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України відбулось відкриття персональної виставки картин ректора Університету Святих Кирила і Мефодія професора Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).

Необхідно зазначити, що художник провів більше 70 персональних  виставок в Болгарії, Франції, Австрії, Бельгії, Росії, Німеччини, Швеції, Сербії, Чорногорії, Македонії. Його роботи належать колекціям Національної художньої галереї у м. Софія та художнім галереям у м. Велико Тирново і м. Разград; Культурному центру A.M.O.R.C в Парижі, Франція; Болгарському культурно-інформаційному центру в Москві; фундації «ARTKIBIUS» в Бельгії та ряду приватних колекцій в Болгарії і за кордоном. Минулого року славетний митець подарував свої творчі доробки КУП НАНУ, а у поточному році до поціновувачів прекрасного приєднався колектив і відвідувачі Рівненського інституту КУП НАНУ.

Виставку відкрили керуючий справами Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Якимчук, професор Університету Святих Кирила і Мефодія (Велико Тирново, Болгарія) Гіоргі Мітов та завідуюча відділом міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова. Участь в церемонії відкриття також брали посадовці Рівненської області, зокрема в.о. начальника Головного управління юстиції у Рівненській області  Сергій Гордійчук, депутат Рівненської районної ради Олександр Панчук, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Рівненської обласної державної адміністрації Наталія Анастасьєва.

Колектив та студенти РІ КУП НАНУ дякують ректорові КУП НАНУ професору Юрію Бошицькому за організацію виставки проф. Пламена Легкоступа (Велико Тирново, Болгарія).

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків