Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з керівництвом Міжнародного Чорноморського університету Грузії

17 Липня, 2013

12 липня 2013 року відбулась зустріч ректора КУП НАН України професора Юрія Бошицького і представників керівництва Міжнародного Чорноморського університету Грузії на чолі з проректором, матір’ю Президента Грузії пані Гіулі Аласанія.

Міжнародний Чорноморський університет функціонує з 1995 року в столиці Грузії Тбілісі. Університет відкрито у результаті співробітництва Президента Грузії та Прем’єр-міністра Турції. За роки свого існування університет отримав значних успіхів у підготовці молодих грузинських та іноземних фахівців в різних сферах економіки. Мова навчання в IBSU – англійська. Якісну освіту в Міжнародному чорноморському університеті можуть отримати студенти з будь-якої держави, – необхідним лише є знання англійської мови. Навчання платне: US$1,000 за рік для студентів з країн колишнього СРСР та US$1,500 – для решти студентів. Навчально-виховний процес забезпечують найкращі грузинські і закордонні викладачі. Атмосфера МЧУ – це ентузіазм, дружба та підтримка. При університеті функціонує велика кількість клубів і студій для викладачів та студентів: театральна, музикальна студії, шаховий клуб, спортивні  секції. А багата бібліотека обладнана сучасними комп’ютерами, високошвидкісним Інтернетом.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання сучасної освіти та міжнародного співробітництва, розбудови матеріально-технічної бази вишів і виховної роботи зі студентами, проблеми професійної підготовки та подальшого працевлаштування. За результатами проведених переговорів українські та грузинські фахівці дійшли згоди щодо необхідності підписання договору про співробітництво, який передбачатиме академічну мобільність студентів і викладачів, обмін науковою інформацією, спільні проекти на отримання грантів міжнародних фондів та організацій.
   Наприкінці зустрічі сторони обмінялись університетськими сувенірами та висловили впевненість у здійсненні найближчим часом практичних кроків розпочатої співпраці.

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ