Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького із завідувачем Львівської лабораторії прав людини і громадянина НАПрН України П. М. Рабіновичем

8 Вересня, 2015

03 вересня 2015 року у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора, Заслуженого юриста України, кавалера ордену «За заслуги» ІІІ ступеня Юрія Ладиславовича Бошицького з доктором юридичних наук, професором, академіком НАПрН України, Заслуженим діячем науки і техніки України, завідувачем Львівської лабораторії прав людини і громадянина НАПрН України Петром Мойсейовичем Рабіновичем.
     Під час зустрічі обумовлювалися питання щодо напрямів майбутньої співпраці, зокрема щодо організації та проведення спільних конференцій, майстер-класів, тренінгів, круглих столів, присвячених просуванню в Україні Європейської конвенції про захист прав людини та практики Європейського суду з прав людини; створення та реалізації спільних освітніх і наукових програм, забезпечення обміну інформацією у сфері науково-дослідної та культурно-просвітницької діяльності; здійснення спільної видавничої діяльності, зокрема щодо підготовки та публікації Малої енциклопедії з теорії держави і права; спільної участі у грантових програмах з питань удосконалення юридичного забезпечення прав людини та імплементації відповідних міжнародних принципів, стандартів і норм тощо.

Користуючись нагодою, ректор Ю.Л. Бошицький розповів про діяльність Міжнародного центру КУП НАН України у м. Львові та окреслив ключові детермінанти його створення та функціонування.
     На завершення зустрічі було досягнуто консенсусу щодо підписання у майбутньому меморандуму про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Львівською лабораторією прав людини і громадянина, яка є структурним підрозділом Національної академії правових наук України.