Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з начальником Головного управління ДФС у Львівській області

7 Вересня, 2015

Під час свого візиту до Львова 03 вересня 2015 року ректор Київського університету права НАН України, професор Бошицький Юрій Ладиславович провів офіційні переговори щодо співпраці з начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Кондро Ігорем Володимировичем.

Основною метою зустрічі, яка відбулась у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Львівській області, було обговорення питань щодо майбутньої співпраці між установами, зокрема можливості започаткування спільних освітніх і наукових програм, проведення та організації спільних конференцій, семінарів, круглих столів та інших науково-практичних заходів, у тому числі міжнародних, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес сторін, проведення та організації стажувань, консультацій тощо.
     Київський університет права НАН України разом із Головним управлінням Державної фіскальної служби у Львівській області планують підписати меморандум про співробітництво. Ректор Ю.Л. Бошицький висловив упевненість в успішності подальшої співпраці між установами. Зокрема, він наголосив, що така взаємодія має бути корисною і перспективною для обох сторін.
     На зустрічі були присутні: Гарат Іван Іванович – заступник голови Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, Андрусів Уляна Богданівна – керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних наук КУП НАН України, а також представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України Семаков Генадій Семенович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу, Біленчук Петро Дмитрович – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права і процесу.

Користуючись нагодою, ректор розповів про діяльність університету та окреслив основні концептуальні напрями створення та функціонування Міжнародного центру КУП НАНУ у м. Львові.
     По завершенню переговорів, ректор запросив І.В. Кондро відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою вишу.