Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії та представниками української діаспори Тбілісі

16 Липня, 2013

11 липня 2013 року в рамках візиту до Грузії ректор КУП НАНУ професор Ю.Бошицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії В.Цибенко.

Зустріч відбулась у приміщенні Посольства, яке нещодавно переїхало до нового будинку, архітектура якого приємно вражає гармонійним поєднанням сучасного і класичного стилів.

Під час візиту сторони обговорили низку питань, пов’язаних із розбудовою співробітництва між Грузією та Україною. Зокрема, були розглянуті такі аспекти як спільні магістерські програми, наукові дослідження і публікації, сприяння організації культурно-пізнавальних заходів.
   Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії схвально відгукнувся щодо ініціатив, запропонованих КУП НАНУ в контексті українсько-грузинського партнерства, та запевнив у подальшій допомозі та участі Посольства України в Грузії в реалізації практичних кроків двостороннього співробітництва КУП НАНУ та грузинських освітніх, наукових закладів і громадських організацій.

Крім того, надзвичайно важливою подією стала зустріч делегації КУП НАНУ з представниками української діаспори в Грузії. Діяльність нашого університету та запропоновані напрямки співробітництва викликали щирий інтерес у співвітчизників і грузинських громадян, зацікавлених у поширенні української культури, національних традицій і втіленню новацій, розробником яких є українські заклади освіти і науки.
   В переговорах взяла участь завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів І.Єдгарова

Прес-центр відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ