Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні

13 Вересня, 2013

12 вересня 2013 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України професора Юрія Ладиславовича Бошицького з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Красіміром Мінчевим. Участь у зустрічі також взяли професор Сєдих Юрій Іванович, президент товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, почесний доктор КУП НАНУ та екс- радник президента Болгарії, професор Георгі Мітов з університету ім. Св. Кирила і Мефодія, м. Велико Тирново,  який перебуває в Україні за програмою обміну у рамках угоди між Київським університетом права НАН України та болгарським університетом.

Особливу увагу було присвячено обговоренню планів організації подальших освітніх та культурних заходів.

Ця зустріч є ще одним кроком на шляху зміцнення іміджу Київського університету права НАН України як сучасного європейського вузу з широкими міжнародними зв’язкам.