Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з ректором Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

18 Липня, 2013

17 липня 2013 року відбулась зустріч ректора КУП НАНУ професора Ю.Бошицького та ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури академіка А. Чебикіна.
   Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних питань співпраці між Київським університетом права НАН України і Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури, підготовки ряду наукових заходів, щодо захисту прав інтелектуальної власності в сфері образотворчого мистецтва.

Обговорено питання тісної співпраці між Київським університетом права НАН України і Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури в контексті розробки та впровадження в університеті «Галереї Духовності», яка складатиметься з ряду скульптур виконаних студентами академії, а також підготовки фресок в капличці на честь Преподобного Нестора Літописця.
   Наприкінці зустрічі сторони обмінялись сувенірами та висловили впевненість у здійсненні найближчим часом практичних кроків розпочатої співпраці.

Також користуючись нагодою ректор КУП НАНУ професор Ю.Бошицький запросив ректора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури академіка А.Чебикіна відвідати Київський університет права.