Відбулась зустріч з представником юридичного факультету Пенсільванського університету Кєролайн Шелдон (США)

26 Вересня, 2014

26 вересня 2014 року відбулась зустріч асистента декана юридичного факультету Пенсільванського університету (США) з магістерських та міжнародних програм Кєролайн Шелдон з професорсько-викладацьким складом та студентами факультету міжнародних відносин КУП НАН України.

Під час зустрічі, Кєролайн Шелдон розповіла про основні напрямки діяльності та пріоритети юридичного факультету Пенсільванського університету. Зокрема, серед пріоритетних напрямків діяльності факультету: інтелектуальна власність, корпоративне право, екологічне право (охорона навколишнього середовища), енергетичне право. Також Кєролайн розповіла про можливість дистанційного навчання, для тих, хто бажає здобути практичні навички в сфері права США, або тих, хто має на меті співпрацювати з клієнтами зі США або багатонаціональними компаніями. Це є першою он-лайн програмою в Пенсільванському університеті права, в рамках якої студенти здобувають професійні навички в сфері загального права та вивчають основи публічного та приватного права США.
    Кєролайн Шелдон також розповіла про існуючі літні школи та спільні магістерські програми, вона наголосила на тому, що для українських студентів існує можливість взяти у участь у літній школі, для цього необхідно володіти англійською мовою та мати підтверджуючий мовний сертифікат.  Щодо спільних магістерських програм, то вони тривають два семестри, під час навчання за якими студенти самостійно обирають предмети (загальні або спеціальні).

Зустріч викликала жваву дискусію, не тільки серед представників професорсько-викладацького складу, а й серед студентів.

Caroline Sheldon is assistant dean of graduate and international programs at Penn State Law. She developed and teaches U.S. Common Law Skills for foreign-trained lawyers. Prior to joining Penn State she was a corporate compliance attorney for Siemens Corporation, where she led, coordinated, and monitored internal compliance investigations worldwide, advised on legal issues and helped develop corporate compliance policy. From 2001-2007 she was the legal advisor at the U.S. Embassy in Berlin, where she provided legal analysis on all aspects of German, EU, and international law. She is admitted to practice law in Germany and in New York.
     Education: LL.M., Penn State University, Second State Law Exam, Nuremberg Higher Regional Court, Germany, First State Law Exam, Friedrich-Alexander-University Erlangen, Germany
Courses: Constitutional Law, Introduction to the United States Legal System, U.S. Common Law Methods, U.S. Constitutional Law and Analysis
     Publications:
1. “Judicial Cooperation in Criminal Matters between the U.S. and Germany,” DAJV Newsletter (2/2006)
2. “U.S.-Leasing transactions – Basic Structure of a Transnational Financing,” Der Betrieb (2/2001)