Відбулася нарада ректора КУП НАНУ з колективом Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ

11 Червня, 2016

На початку червня, перебуваючи з візитом в Ужгороді, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький зустрівся зі співробітниками Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи Київського університету права НАН України з метою проведення робочої наради.
     Міжнародний  центр правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи є структурним підрозділом КУП НАНУ, основним завданням якого є дослідження актуальних проблем правового регулювання еколого-економічного прогнозування, транскордонного співробітництва, міграційних процесів і соціально-гуманітарного розвитку країн Центрально-Східної Європи.

Предметом зустрічі було обговорення робочих питань з керівником центру – Світланою Мітряєвою. В ході переговорів розглядалися питання введення в експлуатацію робочих приміщень центру, які перебували під реставрацією, в тому числі ряд питань, що стосувалися початку вступної кампанії та популяризації Київського університету права НАН України в Закарпатті та області.
.

Прес-секретар КУП НАНУ