Відбулася зустріч членів Вченої ради Київського університету права НАН України з представниками Всесвітньої організації інтелектуальної власності

10 Березня, 2016

4 березня 2016 року відбулася зустріч членів Вченої ради Київського університету права НАН України з Міхалом Швантнером, директором Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та Мохамедом Аль Габалом, консультантом ВОІВ.
     На заході також були присутні Раднай Анна, спеціаліст в сфері інтелектуальної власності (Будапешт, Угорщина) та Лепсверізде Ека, директор Бюро з комерціалізації технологій (Тбілісі, Грузія).

Метою зустрічі було обговорення напрямків подальшої співпраці між КУП НАНУ та ВОІВ.
     Зокрема, були обговорені питання стосовно адаптації положень чинного національного законодавства та стандартів ВОІВ з питань інтелектуальної власності для популяризації серед науковців і практиків культури використання та захисту результатів інтелектуальної праці.  Результатом цього має стати випуск науково-популярних видань з інформацією про зміст прав інтелектуальної власності, порядок їх реєстрації, захисту тощо. Такі видання мають бути спрямовані на певні категорії читачів, з  врахуванням їх потреб.

За результатами зустрічі було запропоновано спільно з представниками ВОІВ здійснювати керівництво магістерськими роботами здобувачів вищої освіти освітньої програми «Інтелектуальна власність».