Відбулася зустріч ректора КУП НАН України з головою Виноградівської районної ради

9 Вересня, 2015

Під час перебування  у Міжнародному центрі правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Бошицького з головою Виноградівської районної ради, О. Любімовим.
     Предметом зустрічі було обговорення ряду питань, в тому числі  пропозиції від Виноградівської районної ради, щодо створення філії Київського університету права НАН України у Виноградові, а також, проведення на їх базі VІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів «ЄВРОПЕЙСЬКА ЮРИДИЧНА ОСВІТА І НАУКА: СТУДЕНТСЬКИЙ ВИМІР».
     Під час зустрічі ректор, професор Ю. Бошицький розповів про креативні проекти та діяльність університету та Міжнародного центру та окреслив можливості майбутньої співпраці у інших напрямках, зокрема щодо  реалізації проектів академічного туризму.

По завершенню переговорів ректор запросив Олега Вікторовича у зручний для нього час відвідати Київський університет права НАН України для ознайомлення з діяльністю та матеріально-технічною базою ВУЗу та виступити з майстер-класом з питань місцевого самоврядування.

Прес-центр КУП НАНУ