Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з деканом гуманітарно-природничого факультету Ужгородського Національного університету

27 Грудня, 2016

Нещодавно, під час робочого візиту до Міжнародного центру правових та соціально економічних досліджень країн центрально-східної Європи КУП НАНУ в м.Ужгород ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький зустрівся та провів переговори  з деканом гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання Ужгородського Національного університету, Олександром Шпеником.
     В рамках зустрічі відбулось обговорення перспектив розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України та гуманітарно-природничого факультету  Ужгородського Національного університету, а саме: акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, літньої школи з права інтелектуальної власності тощо.

На завершення зустрічі, професор Ю.Бошицький  передав у дарунок гуманітарно-природничому факультету нові наукові видання Київського університету права НАН України та запросив колег вже у новому календарному році відвідати університет для підписання угоди про співпрацю, а також  ознайомлення з сучасними освітніми технологіями та  оновленою матеріально-технічною базою КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ