Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з директором Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

7 Квітня, 2016

На днях відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з директором Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академіком Юрієм Шемшученко.
     На зустрічі також були присутні: керівник управління зв’язків з державними органами та міжнародними організаціями Національної академії педагогічних наук України, професор Олександр Скрипнюк та делегація з Угорщини на чолі з ректором  Мішкольського університету Андрашом Тормою.
     Метою зустрічі було обговорення питань міжнародного співробітництва між Київським університетом права НАН України, Інститутом держави і права ім. В.М.  Корецького НАНУ та Мішкольським університетом (Угорщина).
     Під час переговорів обговорювались напрямки реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та організації  міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін

Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Керівники домовилися про подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-центр КУП НАНУ