Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з Генеральним консулом Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгород

10 Червня, 2016

Перебуваючи з робочим візитом у місті Ужгороді з метою підготовки та організації спільної Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми кодифікації цивільного законодавства України та Угорщини» Київським університетом права НАН України з Дебреценським університетом, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький  зустрівся з нещодавно призначеним Генеральним консулом Генерального консульства Угорської Республіки в місті Ужгороді, паном Йожефом Бачкаі.
     Консульський округ Генерального консульства у м. Ужгороді включає в себе чотири західні області України: Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку та половину Закарпатської області. Саме Закарпаття відіграє важливу роль в угорсько-українській економічній співпраці. Угорщина являється найосновнішим зовнішньоекономічним партнером зазначеної області та займає четверте місце у ряді країн – капіталовкладників після США, Німеччини та Японії.
    Під час зустрічі були обговорені питання розширення двосторонньої співпраці у освітній, науковій та культурній сферах. З цією метою пан Бачкаі запросив Київський університет права НАН України до участі в різноманітних культурних заходах, які організовує Угорське консульство. Також, впродовж переговорів розглядалось питання запровадження мовних курсів на базі Ужгородського Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України для студентів та населення міста, охочих вивчати угорську мову.

На завершенні зустрічі, ректор запросив пана Бачкаі взяти участь у відкритті нових аудиторій в Міжнародному центрі правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України  та відвідати  Київський університет права НАНУ для  ознайомлення з надбанням університету,  матеріально-технічною базою, а також унікальними музеями, які створені на базі університету, зокрема першим в Україні музеєм підробок.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко Альона