Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з головою Партії захисників Вітчизни Ю.А. Кармазіним

12 Жовтня, 2016

У КУП НАНУ відбулася зустріч ректора, професора Ю. Бошицького  з головою Партії захисників Вітчизни Ю. Кармазіним напередодні Дня юриста. Під час цієї зустрічі були присутні партнери  КУП НАНУ, а саме:  директор «Міжнародного інвестиційного центру Генезис» М.Рокаі та генеральний директор «Європейської корпорації консалтинг ЛТД» Р. Будка.
     Знаковим стало обговорення питань співпраці  у сфері міжнародних зв’язків. Під час цієї зустрічі розглядалися можливості щодо спільного проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, круглих столів, тренінгів,  зокрема, міжнародних програм для студентів та викладачів.

Також висвітлювалися питання щодо організації та координації виконання спільних проектів за грантами та  конкурсами, що є важливим для розвитку сучасного студента.
     Зустріч відбулася у доброзичливій та святковій атмосфері, під час якої Ю.Кармазін висловив ректору Ю. Бошицькому, колективу університету  та всім присутнім гостям свої привітання з професійним святом – Днем юриста.

Прес-служба