Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з керівництвом Патентного відомства Грузії «Сакпатенті»

6 Жовтня, 2016

Під час візиту до Грузії на запрошення приймаючої сторони для участі в роботі двох науково-практичних конференцій ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з головою Патентного відомства Грузії «Сакпатенті» Ніколозом Гогонідзе . «Сакпатенті»  – це урядове агентство Грузії у сфері інтелектуальної власності.
Національний центр інтелектуальної власності Грузії «Сакпатенті» – юридична особа публічного права. Відповідно до законодавства Грузії, «Сакпатенті» визначає політику забезпечення ефективного розвитку та співробітництва у сфері охорони прав інтелектуальної власності .

Під час зустрічі обговорювалися питання реалізації конкретних спільних науково-дослідних проектів у галузі права захисту інтелектуальної власності. Окреслювалися питання щодо створення робочої групи фахівців науковців для проведення колективного комплексного дослідження проблем охорони географічних зазначень України та Грузії, проведення порівняльного аналізу чинного законодавства в цій сфері, публікації результатів дослідження в журналі Часопис КУП НАНУ, налагодження взаємодії з новоствореною (на базі грузинського відомства) Академією підготовки фахівців у галузі захисту інтелектуальної власності, проведення спільних освітніх проектів для студентів КУП НАН України та слухачів Академії при підтримці та за координації Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).

Прес-служба КУП НАНУ

Візит до Грузії ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л.Бошицького (24 вересня – 1 жовтня 2016 року)