Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з мером міста Шопрон (Угорщина)

11 Червня, 2016

На початку червня, перебуваючи з робочим візитом в Угорщині ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький мав нагоду зустрітися з Мером міста Шопрон, паном Тамашем Фодором.

Під час зустрічі були обговорені  шляхи вдосконалення українсько-угорської співпраці в сфері освіти та науки, а саме можливості стипендіального навчання, а також, можливість отримання юридичної освіти в Київському університеті права НАН України дистанційно для  громадян, які виїхали з України до Угорщині.

Слід зазначити, що відповідно до програми міжнародного освітнього обміну, угорська сторона надала українським студентам 100 стипендій на 2016–2018 роки для продовження їх навчання в Угорщині. Саме, Київський університет права НАН України є одним з найбільш динамічних українських вищих навчальних закладів, який плідно працює над вирішенням даного питання для своїх студентів.
     Також, відповідно до міжнародного обміну ректором було запропоновано можливості навчання і угорських студентів в КУП НАН України. З цією метою, Ю. Бошицький запросив пана Тамаша відвідати  Київський університет права НАН України в будь-який зручний для нього час для  ознайомлення з діяльністю та надбанням вищого навчального закладу. Т. Фодор підтримав ідею та пообіцяв уже найближчим часом відвідати Київський університет права НАН України.

ВІЗИТІВКА М.ШОПРОН

Шо́прон (угор. Sopron; нім. Ödenburg) — місто на північному заході Угорщини, поряд з австрійським кордоном. Друге за розміром місто в окрузі Дьйор-Мошон-Шопрон після Дьйора. Населення складає 56 394 чоловік на 2005 рік.
Шопрон сьогодні головний центр економічних зв’язків з Австрією. У місті швидко розвивається туристична сфера, наука та освіта.
В числі перших угорських вищих навчальних закладів, яке посідає п’яте місце по найбільшій кількості студентів є Університет Західної Угорщини (Nyugat-magyarországi Egyetem), який нещодавно відвідала делегація КУП НАНУ. Університет має партнерські зв’язки з більш ніж 250 зарубіжними вищими навчальними закладами та науковими установами.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко Альона