Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з міським головою м.Рівне

5 Липня, 2013

3 липня 2013 року відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького з міським головою м.Рівне В.Є. Хомко.
   Слід зазначити, що одним із основних векторів розвитку Київського університету права та його структурних підрозділів є  діяльність, спрямована на забезпечення  інтеграції вузу в міжнародну університетську спільноту. Для формування професійної юридичної компетентності студентів ректором університету до КУП НАНУ та РІ КУП НАНУ постійно запрошуються провідні  іноземні юристи – практики та теоретики, які так чи інакше впливають на законотворення у своїх країнах та мають досвід наукової діяльності.

Отож, нещодавно на запрошення ректора до Рівненського інституту Київського університету права НАН України завітали зарубіжні гості – ректор Вищої школи суспільної та індвидуальної безпеки “Апейрон” м. Кракова (Польща) професор Юліус Пивоварський та пріматор міста Кошице (Словаччина) Кароль Тілль.
   Окрім участі в урочистостях  з нагоди 15-го ювілейного вручення дипломів випускникам РІ КУП НАНУ за сприянням ректора гості були запрошені на зустріч до міського голови м. Рівне В.Є. Хомка, де обговорювались питання всебічної співпраці та партнерства.

В.Є. Хомко підкреслив, що Рівненська міська рада,  готова підтримати ініціативну діяльність ректора КУП НАНУ щодо перетворення Рівненського інституту в осередок юридичної освіти краю. Адже саме під його керівництвом навчальний заклад отримав друге дихання — повністю відремонтований сучасний навчальний корпус, побудовано та відкрито новий спортивний майданчик під відкритим небом, впроваджені нові методики навчання та високий рівень якості освіти студентів.

Прес –центр КУП НАНУ