Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з начальником медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України

15 Липня, 2014

15 липня 2014 року відбулася зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора Бошицького Ю.Л. з начальником медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, полковником Плішем Б.А., начальником групи медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, підполковником Карпенком О.І. та заступником начальника з медичного постачання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Фесюком О.С., під час якої були передані від КУП НАНУ необхідні засоби для потреб мобілізованих військослужбовців у зону АТО.

Україна – це не проста земля. Це та земля, якій довелося винести стільки страждань впродовж своєї історії. Щоб знову не повторилося страхіття минулих часів, нам потрібно піклуватися про власну Батьківщину. Саме сьогодні  доводиться захищати суверенітет і цілісність нашої країни, а тому будь-який внесок кожного свідомого громадянина є його почесним обов’язком.

У непростий для країни час трудовий колектив Київського університету права Національної академії наук України з порозумінням відгукнувся на ініціативу щодо благодійного збору коштів для надання допомоги підрозділам, залученим до проведення антитерористичної операції на сході України.

Завдяки цьому були зроблені внески на закупівлю лікарських засобів та медикаментів, які необхідні українським військовикам, адже матеріальна допомога від кожного із нас – це кращий спосіб їх підтримати у складний період.

Юрій Бошицький, ректор КУП НАНУ, почесний «Посол Миру» постійно особистим прикладом сприяє розвиткові соціальних проектів серед студентства та працівників університету.

У черговий раз весь трудовий колектив Київського університету права НАН України підтвердив готовність для надання допомоги, задля відновлення в нашій країні миру і спокою.