Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з першим заступником Міністра освіти і науки Інною Совсун

4 Вересня, 2014

03 вересня 2014 року відбулася зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун із ректором Київського університету права НАНУ, професором Юрієм Бошицьким та Ярославом Станеком, Проректором Міжнародного інституту підприємництва і права в м.Прага.
   Під час зустрічі обговорювалися питання співробітництва та активної реалізації концепції інтеграції освітньої та наукової діяльності у європейське та світове освітянське товариство. Однією із форм якої – є розширення студентських та магістерських програм прийому на навчання студентів європейських вищих навчальних закладів.

Необхідно зауважити, що з метою оптимізації юридичної освіти, Київський університет права НАН України успішно співпрацює з провідними вищими навчальними закладами Європи та США, на підставі вісімдесяти міжнародних угод про співпрацю. Одним із таких Вузів є Міжнародний інститут підприємництва і права, м. Прага, Чехія, який звернувся до КУП НАНУ з пропозицією, щодо навчання 25 чеських студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» на спеціальності «Правознавство». Дана програма буде одним із кроків по підвищенню іміджу українських Вишів за кордоном.
   Ректор КУП НАНУ запевнив, що Київський університет права НАН України має належне кадрове забезпечення, яке відповідає встановленим вимогам в країнах-членах Європейського Союзу, та університет готовий приймати на навчання молодь з Європи.
Під час зустрічі, ректор запросив представників МОН України відвідати Університет, та бути учасниками багатьох наукових заходів, які проводяться на базі КУП НАНУ.
   Інна Совсун подякувала Ярославу Станеку за пропозицію та запевнила чеську сторону в зацікавленості України у подальшому розвитку партнерських стосунків між країнами у сфері освіти.