Відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України з заступником Голови Закарпатської ОДА

2 Серпня, 2016

Нещодавно, перебуваючи з робочим візитом у місті Ужгороді, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький зустрівся з  заступником голови – керівником апарату Закарпатської ОДА Олександром Петіком.
     Київський університет права НАН України приділяє велику увагу регіональному розвитку в освітній та наукових сферах. Зокрема, впродовж дев’яти років у м. Ужгороді функціонував навчально-консультативний центр Київського університету права НАН України, який був відкритий за сприянням Закарпатської обласної державної адміністрації. Протягом зазначеного періоду для народного господарства Закарпаття філією Київського університету права підготовлено близько 1000 висококваліфікованих фахівців-правників за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст.

Ректор поінформував  заступника губернатора про роботу нещодавно створеного Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи, який є відокремленим структурним підрозділом Київського університету права НАН України.
     Основними завданнями створення та функціонування Центру є  проведення досліджень актуальних проблем правового регулювання, еколого-економічного прогнозування, транскордонного співробітництва, міграційних процесів і соціально-гуманітарного розвитку країн Центрально-Східної Європи; реалізація суспільних ініціатив шляхом взаємодії з центральними і місцевими органами влади; проведення лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій та інших інформаційно-освітніх заходів; надання послуг з вивчення іноземних мов; подання грантових проектів та програм на правову, суспільно-політичну, економічну, освітньо-наукову проблематики, які на сьогодні є актуальними і затребуваними у нашій державі та дослідження яких сприятиме наближенню України до європейського правового, соціально-економічного та культурного середовища.
     Під час зустрічі  обговорювалися  питання подальшого функціонування і розвитку Центру та піднесення його престижу, питання відкриття курсів іноземної мови в Ужгороді, у тому числі за юридичним спрямуванням, та їх інтеграцію у діяльність відповідних правничих центрів, які функціонують в Ужгороді  та області.

Ректор  також зустрівся  з директором  Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації  пані Ганною Сопковою. Під час  зустрічі було обговорення рід питань можливої співпраці з Департаментом в перспективі. Керівника департаменту  було поінформовано про  нові та сучасні методи освітньої діяльності (новітні навчальні технології, використання найсучаснішої техніки, мультимедійних систем, створення сучасної електронної бібліотеки, вивчення кількох іноземних мов тощо в КУП НАНУ.
     Ректор висловив сподівання, що Закарпатська ОДА і в подальшому буде сприяти та підтримувати освітянські та наукові заходи університету на закарпатській землі.

Прес-служба КУП НАНУ