Відбулася зустріч ректора Київського університету права НАНУ з колективом Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи

25 Липня, 2016

Нещодавно, перебуваючи з робочим візитом у місті Львові, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький провів нараду із співробітниками Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи, який є відокремленим структурним підрозділом Київського університету права НАН України.
     Основними завданнями створення та функціонування Центру є сприяння гармонізації українського законодавства із європейським правовим полем у суспільно-політичній, економічній, культурно-просвітницькій, освітньо-науковій та інших сферах суспільного життя; формування національно-патріотичного світогляду серед широких верств населення і національної еліти як Львівщини, так і України загалом; реалізація суспільних ініціатив шляхом взаємодії з центральними та місцевими органами влади.
     Предметом зустрічі було обговорення назрілих нагальних робочих питань з керівником центру. Дружня невимушена атмосфера сприяла конструктивному діалогу.
    На нараді обумовлювалися питання подальшого функціонування і розвитку Центру та піднесення його престижу, а також популяризації Київського університету права НАН України на теренах Львівщини.
     Особливу увагу ректор зосередив на ході вступної кампанії та доцільності актуалізації профорієнтаційної діяльності, яка має здійснюватися відповідно до вимог сьогодення, створення належного мотиваційного поля для потенційних здобувачів післядипломної юридичної освіти. Його ключовими чинниками є високий позитивний імідж вишу, кваліфікована професійна підготовка, європейські детермінанти освітнього процесу, комунікативні стратегії навчального закладу.

На зустрічі також піднімалися питання відкриття курсів іноземної мови, у тому числі за юридичним спрямуванням, та їх інтеграцію у діяльність відповідних правничих центрів, які функціонують у Львові та області.
     Обумовлювалася доцільність налагодження зв’язків із Українським фондом «Громадська думка» в особі його Президента Володимира Подгорнова та Громадської організації «Центр досліджень проблем регіонального і міжнародного співробітництва» в особі голови правління Володимира Гулими з метою подальшого співробітництва.
Окрім того, ректором було акцентовано на доцільності розробки інформаційного буклету про Центр асиміляційно до університетських.
     Результатом зустрічі стане план заходів як дієва програма втілення обговорених ідей та задумів.