Відбулася зустріч зарубіжних гостей на чолі з ректором Ю.Л. Бошицьким з заступником міського голови з питань інвестицій, містобудування та архітектури м. Рівне

5 Липня, 2013

03 липня 2013 року відбулася зустріч зарубіжних  гостей, а саме – пріматора міста Кошиця (Словаччина) Кароля Тілля, ректора вищої школи права м. Кракова Юліуша Півоварські на чолі з  ректором  Ю.Л.Бошицьким з заступником міського голови з питань інвестицій, містобудування та архітектури м. Рівне, Філіним Андрієм Олександровичем.
   При зустрічі були обговорені питання подальшої спільної співпраці, а саме: можливість проходження практики в органах місцевого самоврядування студентам РІ КУП НАН України, будівництво каплички на території вузу, адже молодь України повинна цінувати і духовний світ, а також, розбудови спортивного майданчика.

В свою чергу  іноземні гості, які на запрошення ректора КУП НАНУ мали нагоду відвідати Рівненський інститут КУП НАНУ та  зустрітись із заступником міського голови з питань інвестицій, містобудування та архітектури м. Рівне  А.О. Філіним  обговорили питання щодо міжнародної співпраці та партнерських відносин між містами Краків (Польща),  Кошицею (Словаччина) та м. Рівне.