Відбулося засідання Вченої ради Київського університету права НАН України

30 Грудня, 2016

29 грудня 2016 року члени Вченої ради Київського університету права НАН України зібралися на передноворічному засіданні Вченої ради.
     Святковий настрій присутнім створили колядки та поздоровлення від вокального квартету «Етно-кварт» під керівництвом Тетяни Наруцької. Всі були приємно вражені чарівними голосами юних вихованок музичної школи №23.
     На порядку денному було заслухано звіт про роботу Вченої ради КУП НАНУ у 2016 році.  У своїй доповіді ректор, професор Ю.Л. Бошицький підвів підсумки 2016 року, подякував всім членам Вченої ради за сумлінну працю та окреслив плани на ІІ семестр 2016/2017 навчального року.
     Про результати діяльності та перспективи розвитку ввірених їм структурних підрозділів доповідали керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи у м. Львові У.Б. Андрусів та директор Рівненського інституту В.Л. Якимчук.

Про основні напрямки діяльності Студентського парламенту університету у 2017 році доповідала Президент студентського парламенту Куліковська Вікторія. Вона наголосила на активізації діяльності загальноуніверситетських проектів національно-патріотичного виховання, реорганізації первинних осередків Студентського парламенту, а також необхідності залучення більшої кількості здобувачів вищої освіти до участі в наукових гуртках кафедр.

На засіданні Вченої ради університету відбулося затвердження тем дисертаційних досліджень здобувачам вищої освіти ступеня доктора філософії з наступних спеціальностей: 12.00.03. – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право, за певною тематикою.

Члени Вченої ради брали активну участь в обговоренні важливих питань порядку денного засідання та ухваленні рішень. Безперечно, прийняті під час роботи рішення сприятимуть подальшому вдосконаленню діяльності Київського університету права НАН України за усіма напрямками роботи.

Прес-центр КУП НАНУ