Відбулися переговори ректора КУП НАН України з представниками юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі

28 Січня, 2017

Ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький під час візиту до Грузії провів переговори з представниками юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі. Були присутні наступні учасники: Адам Махарадзе – доктор права-професор, декан юридичного факультету; Омар Партенадзе – доктор права-професор, керівник департаменту права; Леван Джакелі – доктор права-асоційований професор; Омар Махарадзе – доктор права-професор; Гіві Абашидзе – доктор права-асоційований професор; Армаз Кахидзе – асистент-професор; Анзор Махарадзе – асистент-професор.

На цих переговорах були обговорені ряд важливих питань стосовно співпраці, а саме: проведення у травні 2017 року першої міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія (інституційний та персоналістичний аспекти)» спільно з Дипломатичною академією України, участь в організації та проведенні літньої школи, участь грузинських партнерів в колективній монографії КУП НАН України, проведення стажування студентів КУП НАН України та БДУ імені Шота Руставелі.

Під час перебування в БДУ імені Шота Руставелі, ректор Ю.Л. Бошицький ознайомився з колективом та матеріально технічною базою юридичного факультету БДУ імені Шота Руставелі. Відвідав юридичну клініку, бібліотеку, кабінет криміналістики, аудиторію для моделювання судових засідань, комп’ютерний клас, а також аудиторію для Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Візитівка юридичного факультету.

Прес-центр КУП НАН України