Відбувся молебен у каплиці Преподобного Нестора Літописця

8 Жовтня, 2015

Професійне свято – День юриста відзначають в Україні згідно з Указом  Президента України  «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97. У Київському університеті права Національної академії наук України  з нагоди цього свята було проведено подячний молебень в каплиці Преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян на території КУП НАНУ. Службу провів  протоієрей Василій Яковчук, кандидат богослов’я, викладач Київської духовної академії та семінарії,  який  благословив усіх присутніх на чесні справи та світлі думки, побажав успішного навчання, мирного неба над головою, ґрунтовно вивчати предмети майбутньої професії, зокрема,  канонічне право, що впливає на становлення основних правових систем сучасності. Нині в Україні відроджується українська православна церква, яка робить відчутний внесок у родинне виховання дітей і молоді.

До присутніх звернувся ректор, професор Юрій Бошицький, привітав присутніх на подячному молебені з Днем юриста, висловив слова впевненості, що, здобуваючи якісні юридичні освітні послуги в КУП НАНУ, майбутні юристи матимуть успішне працевлаштування, про яке дбає університет. Ректор побажав студентам, працівникам, їх родинам, незалежній Україні  здоров`я громадянам і миру в державі.