Відкриті заняття д.ю.н., проф. Кудерської Н.І. з аспірантом кафедри Блажко О.М. з навчальної дисципліни «Конституційне право України»

23 Лютого, 2018
    23 лютого 2018 року відбулися відкриті заняття д.ю.н., проф. Кудерської Надії Іванівни з аспірантом кафедри Блажко Оксаною Михайлівною з навчальної дисципліни «Конституційне право України» на тему: «Верховна Рада України – єдиний орган законодавчої влади в Україні» для студентів 2 курсу денної форми навчання факультету “Правознавство”.
    Відкриті заняття відвідали проректор з адміністративної та господарської роботи Бойко О.В., представники професорсько-викладацького складу кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, зокрема, к.ю.н., доц. Братков І.С., інш., а також завідувач відділу навчально-методичної роботи та аспірантури Віцина В.Г., методисти Гірко О.В., Григорєва С.В., Тараненко О.І., інш. Висвітлено наступні питання:

•     Поняття Верховної Ради – парламенту України
  •     Функції та повноваження Верховної Ради України
  •     Склад і структура Верховної Ради України
  •     Основні форми роботи Верховної Ради України
  •     Законодавчий процес в Україні
  •     Конституційно-правовий статус народного депутата України
  •     Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

vzkud.jpg

vzkud1.jpg
vzkud2.jpg

Викладення матеріалу здійснювалося за тематичними блоками, що були сформовані у схемах і таблицях та представлені студентам. Аудиторія мала змогу фотографувати узагальнені матеріали й задавати уточнюючі питання. До активної участі у проведенні занять постійно залучалися студенти з використанням сучасних методичних прийомів та заохочувальних стимулів. Вказані зайняття було проведено на високому професійному, науковому і навчально-методичному рівні й одержали схвальні відгуки присутніх.
    Цими заняттями з метою поліпшення освітнього процесу аспірантів зі спеціальності 081 – Право підготовки здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) кафедра загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін започатковує проведення занять НПП кафедри разом із аспірантами КУП НАНУ.