Відкриття спортивного майданчику в РІ КУП НАНУ

4 Липня, 2013

02 липня 2013 року в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України за участю ректора, професора Ю.Л.Бошицького, було урочисто відкрито сучасний спортивний майданчик.
   Почесними гостями свята стали міський голова Рівного Володимир Хомко, мер словацького міста Кошице Ріхард Раші, ректор Вищої школи суспільної й індивідуальної безпеки APEIRON в Кракові Юліуш Півоварській, канцлер Вищої школи суспільної й індивідуальної безпеки APEIRON Барбара Півоварська, а також чисельні друзі університету.

Відкриваючи спортивний майданчик, ректор Юрій Бошицький привітав студентів РІ КУП НАНУ із закінченням навчального року, побажав їм усіляких наукових та спортивних звершень, досягнення нових висот в їхньому особистому та спортивному житті. У словах, звернених до студентів та гостей, прозвучало, що такі заходи дають змогу вирішити питання прищеплення молодому поколінню потягу до здорового способу життя, розвитку фізкультури та спорту, що є пріоритетним у програмних засадах КУП НАНУ. Адже спорт – одне з найцікавіших захоплень нашої молоді, спорт є засобом фізичної досконалості, мужності і краси. Завдяки встановленому спортивному майданчику студенти тепер матимуть задоволення грати в улюблені спортивні ігри і тим самим зміцнювати своє здоров’я.

Міський голова Рівного Володимир Хомко привітав громаду з новим здобутком. Територія, на якій споруджено майданчик, за словами міського голови, ще зовсім недавно була занедбана, а зараз тут розташований сучасний багатофункціональний спортивний майданчик. Володимир Хомко подякував керівництво КУП НАНУ за вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази та відкриття спортивного майданчика, й побажав мешканцям міста здоров’я, благополуччя та закликав громаду оберігати споруди, підтримувати чистоту та порядок.
   Тепер на території РІ КУП НАН України є ще одне чудове місце для занять спортом.

Прес-центр КУП НАНУ