Віншування Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України з нагоди 65-річчя

14 Травня, 2014

На запрошення ректора, професора Юрія Бошицького представники Студентського парламенту та Наукового товариства  студентів  КУП НАНУ мали змогу бути присутніми на Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми юридичної науки на сучасному етапі», присвяченої 65-річчю з нагоди утворення Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. У вступному привітальному слові директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Ю.С.Шемшученка, академіка НАН України на адресу присутніх пролунали щирі слова подяки  за плідну співпрацю та висловлені побажання в подальшому розвитку теоретико-методологічних засад реформування державної влади в Україні.

На конференції студенти мали можливість від провідних фахівців почути визначення сучасного стану та перспектив розвитку юридичної науки;  почути думку першого Президента України Л.М.Кравчука, щодо виникнення  нового негативного явища в суспільстві – сепаратизму. З привітальними словами до присутніх звернулися віце-президент НАН України, академік  НАН України  В.М. Геєць;  Голова Конституційного суду України, д.ю.н. Ю.В. Баулін; народний депутат України, академік НАН України В.М.Литвин.

Ю.Л.Бошицький, ректор, професор КУП НАНУ  щиро подякував провідним науковцям за плідну співпрацю з університетом, в якому на практиці здійснюється задекларована Болонським процесом  Зона  європейської вищої освіти, яка ґрунтується на спільності фундаментальних принципів функціонування освітньо-наукового простору.  На сьогоднішній день високий рейтинг у КУП НАНУ «викладач очима студентів» мають  20 провідних науковців з Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. Ректор ознайомив присутніх із сучасними тенденціями розвитку Київського університету права НАН України, зокрема про заходи, спрямовані на виховання громадянина, патріота незалежної України.

За вагомі здобутки в розвитку української юридичної науки, розбудову  України як незалежної, демократичної, правової держави 20 – ти   співробітникам Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України було вручено цінні подарунки та почесні грамоти  КУП НАНУ.