Вітаємо з отриманням нагород ректора, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л. та проректора з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецьку О.В.!

12 Березня, 2017
Колектив та студентство Київського університету права Національної академії наук України щиро вітає ректора, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л. та проректора з наукової та науково-педагогічної роботи Чернецьку О.В. з отриманням нагороди Національного департаменту із захисту персональних даних та питань свободи інформації Угорщини.

Дана нагорода була вручена Головою Національного департаменту із захисту даних та свободи інформації, Омбудсменом Угорського Парламенту з питань захисту даних та свободи інформації (1996-2008 р.р.), почесним доктором Київського університету Національної академії наук України Аттілою Петерфалві за життєву важливу роль у зміцненні професійної співпраці, розширенні та поглибленні наукових та освітніх зв’язків між Угорщиною та Україною у галузі захисту даних і свободи інформації.

Понад п’ять років Київський університет права Національної академії наук України співпрацює з Посольством Угорщини в Україні, урядовими організаціями та парламентом Угорщини. В рамках цієї співпраці наші студенти мають змогу кожного року відвідувати Угорщину і представляти свої наукові роботи, які є зваженими, науково обґрунтованими та актуальними для сьогодення.

Шановний Юрію Ладиславовичу та Олено Василівно!

Прийміть найщиріщі вітання із отриманням нагород, побажання незгасимого оптимізму, творчої наснаги. Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний потенціал якнайкраще служать рідному Університету!

Впевнені, що ця висока відзнака додасть більшого стимулу для зміцнення, розширення та поглиблення наукових і освітніх зв’язків між Україною та Угорщиною.
      Зичимо Вам здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності та нових творчих успіхів.