Вітаємо з перемогою! Участь КУП НАН України у Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

24 Жовтня, 2014

21-23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
     Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 605-р виставці «Інноватика в сучасній освіті» надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні в 2014 році.
     Організаторами форуму-презентації були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Компанія «Виставковий Світ».
     Міжнародний Освітній Форум – це масштабний комплексний захід галузі освіти України, який об’єднав:
•    презентації інноваційних досягнень національних і закордонних навчальних закладів, наукових установ;
•    експозиції виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти;
•    науково-практичні конференції, семінари, презентації;
•    тематичні конкурси для закладів освіти, наукових установ та підприємств.
     На форумі були представлені 560 навчальних закладів,  наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції та Словаччини.
     У ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладу освіти, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.
     Понад семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.
     Майбутні абітурієнти, які прагнуть отримати професію і яким необхідно визначитися з вибором навчального закладу, на стендах учасників форуму змогли ознайомитися з умовами прийому та навчання у закладах освіти, з міжнародними освітніми програмами, програмами обміну та поспілкуватися зі студентами і викладачами.
     Під час проведення 32 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів та презентацій освітяни й науковці з різних регіонів країни змогли поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації інноваційних освітніх проектів.
     Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставці «Інноватика в сучасній освіті».

Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
     Приємно відзначити, що начальник Відділу університетської освіти Міністерства освіти і науки України Рибалко Алла Вікторівна  почесно завітала до стенда Київського університету права НАН України та зауважила, що наш вуз був най яскравіше представлений серед усіх учасників цьогорічної виставки.
     Відвідувачі стенду КУП НАН України також мали можливість поспілкуватися з нашим іноземним партнером – Керівником Товариства М. Балудянського Міхалом Вархолою (Словаччина), який презентував усім зацікавленим напрями діяльності Товариства та можливості співпраці.
     Також усі охочі, протягом усієї виставки, біля стенду нашого вузу, мали можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію від представників Юридичної клініки «Фенікс», яка теж була представлена на стенді КУП НАН України.

Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.
КУП НАН України нагороджено:

•      Відзнакою та дипломом лауреата конкурсу першого ступеня в номінації «Інновації у діяльності вищого навчального закладу з інтеграції в європейський освітній і науковий простір»;
  •      Дипломом  «За активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіту»
  •      Подякою «За особистий творчій внесок і плідну організаторську діяльність з інноваційного розвитку Національної освіти» ректору КУП НАН України Ю. Бошицькому.

Ця широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв’язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.