Візит делегації КУП НАНУ до Конституційного суду Угорщини

12 Вересня, 2017
     12 вересня 2017 р. в рамках здійснення візиту до Угорщини делегація студентів Київського університету права Національної академії наук України на чолі з професором, заслуженим юристом України, Ректором КУП НАН України Юрієм Бошицьким відвідала Конституційний суд країни.

Візит вітчизняної делегації до Конституційного суду Угорщини був здійснений на запрошення та за сприянням омбудсмена Парламенту Угорщини Аттіли Петерфалві, який  є honoris causa КУП НАН України і вже тривалий час великим другом нашого Університету.

Під час зустрічей у Конституційному суді представники Апарату КС Угорщини поінформували студентів про структуру, основні функції, поточну роботу і діяльність установи, а також про особливості розгляду окремих категорій справ суддями Конституційного суду Угорщини.

Упродовж тривалої та плідної бесіди представники Суду на чолі зі суддею Конституційного суду Угорщини Dr. Balázs Schanda та члени делегації Київського університету права Національної академії наук України ґрунтовно обговорили проблематику конституційного права України та Угорщини, окремі аспекти у галузі порівняльного конституційного права та системи національного і міжнародного права в цілому.

Наприкінці зустрічі студенти мали нагоду обсудити зі суддею Dr. Balázs Schanda кілька загально-політичних та суспільно-правових тем, обмінятися цікавими сувенірами та зробити спільну світлину.

В рамках відвідання Конституційного суду Угорщини делегація Київського університету права НАН України оглянула будівлю суду, музей, розташований на території зазначеної установи, а також відвідала судовий зал засідання.

ugor1as.jpg

ugor3s.jpg