ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ КУП НАНУ ДО ПОСОЛЬСТВА УГОРЩИНИ В УКРАЇНІ

29 Листопада, 2017
    У рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Посольством Угорщини в Україні та на запрошення Надзвичайного Посланника і Повноважного Міністра Посольства Угорщини, заступника глави місії, пана Ласло Чаби Папи, 29 листопада 2017 року студенти КУП НАНУ (Абраамян Анна, Маліновська Маргарита, Псьота Ярослав, Сєров Олексій та Хромов Олександр) разом із к.ю.н., доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Мушак Наталією Богданівною відвідали дипломатичний прийом у Посольстві Угорщини в Україні. Студенти мали змогу зустрітися з Надзвичайним посланником і повноважним міністром, заступником глави місії – паном Ласло Чабою Папом.
    Дипломатичний прийом відбувався у формі дипломатичного сніданку, де студенти мали можливість також обговорити важливі питання європейської інтеграції Угорщини, практику реалізації угорського досвіду в Україні тощо.
Зокрема, в рамках заходу було обговорено наступні правові аспекти: передумови вступу Угорщини до Європейського Союзу та НАТО;  етапи реформування національного законодавства Угорщини відповідно до норм ЄС; правові наслідки вступу Угорщини до ЄС тощо. Окрему увагу було зосереджено на обговоренні системи вищої освіти в Угорщині, процесі модернізації вищої освіти в країні, а також підготовці фахівців у різних сферах життєдіяльності.
    Надзвичайної актуальності набули питання, пов’язані із соціальним забезпеченням громадян Угорщини у порівнянні з іншими державами – членами ЄС; аналізом ринку праці в Угорщині та забезпеченням робочими місцями населення; особливостями працевлаштування угорської молоді в державах – членах ЄС; розвитком двосторонніх відносин між Україною та Угорщиною у політичній, економічній, соціальній та культурній сферах.
    Обговорення відбувалося у жвавому та дискусійному форматі. Пан Ласло Чаба Пап був надзвичайно відкритим до запитань та пропозицій студентів. Особливо цікавими для студентів виявилися питання щодо розвитку дипломатичних відносин між Угорщиною та Україною та розвиток  культурних відносин між країнами, зокрема, участь українського студентства у різноманітних освітніх заходах.

visit1s.jpg
 visit2s.jpg

Студенти КУП НАНУ висловлюють щиру подяку пану Ласло Чабі Папі та Посольству Угорщини в Україні в цілому за теплий та дружній прийом та можливість відчути себе у колі професійних дипломатів.
    Окрему подяку делегація університету висловлює ректору КУП НАНУ – Бошицькому Юрію Ладиславовичу за надану можливість відвідувати заходи такого формату, що, в свою чергу,  допомагає відчути всі особливості професії міжнародного рівня з урахуванням особливостей дипломатичного протоколу та етикету,  що є надзвичайно необхідним для майбутніх юристів – міжнародників.