Візит до КУП НАНУ делегації з Східноєвропейського університету м. Перемишль (Польща)

26 Травня, 2015

25 травня 2015 року з офіційним візитом КУП НАНУ відвідала делегація Східноєвропейського університету м. Перемишля (Польща) у складі координатора офісу міжнародних зв’язків Агати Обратанської, координатора програми Erasmus Малгожати Кужбіди та референта адміністрації Василя Козяра.

Під час переговорів учасників делегації з ректором КУП НАНУ Ю.Л. Бошицьким, обговорювалися питання розвитку співробітництва між КУП НАНУ та Східноєвропейським університетом м. Перемишля з метою започаткування спільних програм обмінів студентами, викладачами та науковцями, проведення спільних конференцій, онлайн семінарів, майстер-класів, вебінарів, видання спільних публікацій, реалізації проектів академічного туризму та транскордонного співробітництва, спільної участі у міжнародних грантових програмах.

Координатор офісу міжнародних зв’язків А.Обратанська виклала своє бачення реалізації спільної участі обох університетів у грантовій програмі «Erasmus», що передбачає фінансування Єврокомісією програм обмінів студентами, викладачами та науковцями. Для цього заплановано провести цілу низку заходів –  спільні конференції (в тому числі онлайн), обмін делегаціями, спільні публікації тощо. Реальне наповнення співробітництва дасть змогу подати конкурентоспроможну грантову заявку на отримання фінансування від Єврокомісії в березні 2016 року.