Візит до КУП НАНУ Голови Правління АТ «ОТП Банк»

25 Травня, 2016

24 травня 2016 року на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького та за сприянням Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Україні пана  Ерне Кешкеня, Київський університет права НАН України відвідав голова Правління  АТ «ОТП Банк», пан Тамаш Хак-Ковач.
     Київський університет права НАН України тісно співпрацює з банком ОТП та має багато угорських партнерів, які працюють в Україні. Так, нещодавно, між КУП НАНУ та ТОВ «ОТП Факторинг Україна» було підписано Договір у сфері практичної підготовки студентів нашого вузу з метою проходження практики в представництвах цієї організації.
     Тому візит такого поважного гостя став важливою подією цього дня.

Пан Хак-Ковач закінчив Будапештський університет економічних наук за спеціальністю «Фінанси та бухгалтерський облік». Другу освіту отримав в Університеті Саарланд, м. Саарбрюккен, Німеччина, за спеціальністю «Фінанси та кредит». Додатково навчався за спеціальністю «Корпоративне фінансування» в Університеті Відня, Австрія. У 2004 році проходив навчання у CFA Institute, Шарлотсвілл, США, а у 2010-2011 роках навчався в IMD (International Institute for Management Development), м. Лозанна, Швейцарія.
     Обіймав посаду генерального директора виробничого підприємства, працював у банківському бізнесі, виконував обов’язки Голови Правління дочірнього банку Commerzbank в Угорщині, керував підрозділом Центральної та Східної Європи (CEE) Commerzbank. Зарекомендував себе як ефективний кризовий менеджер, який зумів найти вірні рішення для подальшого розвитку фінансової установи. З березня 2012 року працює в АТ «ОТП Банк», Україна.

Тож, предметом зустрічі стали актуальні питання стосовно фінансової співпраці акціонерного товариства «ОТП Банк» по різним напрямках діяльності Київського університету права НАН України, зокрема можливості участі банку в зарплатних проектах університету та надання спонсорської допомоги в різних науково-дослідних та культурних проектах.

Тамаш Хак ознайомився з роботою університету, історією створення КУП НАНУ, завітав до музею криміналістики, музею комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки, атріумів, які вразили своїм сучасним обладнанням та можливістю он-лайн перегляду відео-конференцій. Ознайомився з картинною галереєю, дошкою почесних професорів та ректорів, а також завітав до бібліотеки, де мав нагоду переглянути подаровані книги угорськими партнерами.

Зустріч пройшла в дружній та конструктивній атмосфері з перспективою подальшого партнерства.

Прес-секретар КУП НАНУ
Микитенко А. П.