Візит до КУП НАНУ професора, доктора юридичного факультету Барського університету «Aldo Moro» Антоніо Інкампа

31 Серпня, 2016

З 30 серпня по 04 вересня 2016 року в Київському університеті права НАН України з візитом перебуває професор, доктор юридичного факультету Барського університету «Aldo Moro» Антоніо Інкампа.

В рамках даного візиту 30 серпня 2016 року відбулася зустріч ректора, професора Юрія Бошицького з професором Антоніо Інкампа. Метою зустрічі було проведення переговорів щодо налагодження співпраці між Київським університетом права НАН України та Барським університетом «Aldo Moro». Обговорювались питання щодо започаткування спільних наукових програм, проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів тощо.

imgp9569s.jpg

imgp9582s.jpgimgp9586s.jpg

Професор, доктор юридичного факультету Барського університету «Aldo Moro» Антоніо Інкампа був представлений на засіданні Вченої ради університету.    Він мав нагоду коротко ознайомити членів Вченої ради з діяльністю свого університету та перспективами подальшого партнерства.

imgp9588s.jpg

imgp9592s.jpg

Адміністрація вузу провела для гостя ознайомчу екскурсію по університету, презентувала  оновлену матеріально-технічну базу, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, навчально-криміналістичну лабораторію, музей криміналістики, музей підробок та контрафактної продукції.

imgp9597s.jpg

imgp9619s.jpgimgp9604s.jpg

Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері, на перспективу майбутнього партнерства.