Візит до КУП НАНУ заступника голови – керівника апарату Закарпатської облдержадміністрації Петіка О. В.

28 Грудня, 2016

27 грудня 2016 р. до Київського університету права НАН України відбувся візит заступника голови – керівника апарату Закарпатської облдержадміністрації Олександра Владиславовича Петіка.

Під час офіційної зустрічі з ректором університету професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким були досягнуті домовленості щодо продовження співпраці із Закарпатською облдержадміністрацією, зокрема проведення наукових заходів у формі науково-практичних конференцій та круглих столів щодо актуальних проблем правового регулювання еколого-економічного прогнозування, транскордонного співробітництва, міграційних процесів і соціально-гуманітарного розвитку України та країн Центрально-Східної Європи. Зокрема, Київський університет права НАН України спільно із Закарпатською облдержадміністрацією виступить співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції «Європейська юридична освіта та наука», яка відбудеться навесні 2017 року.

Прес-центр КУП НАНУ