Візит представника корпорації Microsoft до Київського університету права НАН України

27 Квітня, 2016

27 квітня 2016 року відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з  виконавчим директором  ТОВ «Група» Системна інтеграція», партнером компанії Microsoft Ярославом Арчаковим.
     Концептуальною основою діалогу між сторонами стала перспектива впровадження в  Київському університеті права НАН України найсучасніших інноваційних технологій, які б дозволили більш ширше використовувати можливості вже існуючої матеріально-технічної бази університету.

Ректором, професором Ю. Бошицьким була підтримана ідея впровадження новітніх програмних забезпечень компанією Microsoft в навчальний процес університету, що надасть студентам додаткові можливості доступу до безкоштовних ліцензій Microsoft Office.
     Для кращого розуміння та впровадження необхідних технологічних рішень для університету Я. Арчаков був запрошений на екскурсію до кабінету інтерактивного тестування, кабінету інформаційно-комунікаційних технологій та атріумів.
     Представник корпорації Microsoft був вражений сучасним виглядом та технічним обладнанням аудиторій, висловив ряд пропозицій, які б зробили процес навчання функціональнішим і мобільнішим.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.